سبد خرید مقایسه ورود / ثبت نام
درباره بهتیام

بهتیام سامانه معرفی و اطلاع‌رسانی محصولات سلامت با همکاری  داروخانه‌های معتبر است که با استفاده از دانش فناوری اطلاعات در مسیر ارتقا‌ٰء سلامت افراد جامعه حرکت می‌کند. این سامانه زیر نظر پزشکان داروساز و اعضاء هیأت علمی دانشگاه‌های معتبر کشور، هدف سلامت حداکثری جامعه را دنبال می‌کند. بهتیام با همکاری و معرفی داروخانه‌های متعدد به کاربران کمک می‌کند تا در کمترین زمان بهترین، مناسب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین محصولات سلامت را به صورت آنلاین خریداری کنند. این سامانه از سوی دیگر به داروخانه‌های بزرگ و برتر کمک می‌کند تا با تمرکز در حوزه تخصصی خود بتوانند به آسانی خدمات فروش آنلاین خود را مدیریت کنند.

بهتیام خدمات خود را به کاربران سراسر کشور ارائه می‌کند تا بتوانند براساس قوانین جاری کشور از هر کجا که هستند محصولات سلامت خود را پیدا کرده و سفارش دهند.

بهتیام به عنوان یکی از محصولات خانواده شرکت همراه زندگی سلامت در مسیر ایجاد سلامت ماندگارتر در جامعه تلاش می‌کند. این سامانه در کنار بهزی و بهکست به صورت روزانه به جمع کثیری از کاربران خدمات سلامت ارائه می‌کند. همراه زندگی سلامت تلاش می‌کند تا نیازهای اصلی یک فرد که با چالش‌های سلامتی روبه‌روست را با تکیه بر فناور‌های نوین برآورده سازد.

بهتیام التزام به قوانین تجاری و اداری و حقوقی کشور را در اولویت خود دارد و در این حوزه کوشا خواهد بود.

 

مشاوره دارویی:

تمامی مشاوره‌های بهتیام توسط متخصصین سلامت و پزشکان داروساز انجام می‌گیرد. 

 

ای‌نماد:

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب کار اینترنتی است. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد است. بهتیام و تمامی داروخانه های در این سامانه، دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.


 


 

سپیده کاشانی سپیده کاشانی مدیر محتوای محصول
نیلوفر مهرجو نیلوفر مهرجو مدیر نمایندگی و فروش
نیلوفر شفیعی نیلوفر شفیعی مدیر بازاریابی سازمانی
مریم خواجه‌وند مریم خواجه‌وند مدیر مالی
مژده سلیمان‌زاده مژده سلیمان‌زاده مدیر تحقیق و توسعه
امیرمحمد رستگار امیرمحمد رستگار کارشناس تصویر‌سازی
نرگس‌سادات موسوی نرگس‌سادات موسوی کارشناس تصویر‌سازی
ترمه رحمانی ترمه رحمانی مدیر محصول
دکتر بهاره مازندرانی دکتر بهاره مازندرانی مدیر عامل
ناصر حکمتی ناصر حکمتی مدیر فنی
محمد نیکزاد محمد نیکزاد برنامه‌نویس فرانت